Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

TATİLEKSENİ 1923 TURİZM , 15201  TÜRSAB belge numarası ile faaliyet gösteren markasıdır.  12 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet vermektedir. TATİLEKSENİ.COM  Her insan bir kaşiftir" sloganıyla misafirlerine beklentilerinden daha fazlasını sunup, misafirlerinde daha fazla memnuniyet yaratmayı hedeflemektedir.

TATİLEKSENİ.com, 0 850 255 07 75 numaralı çağrı merkeziyle misafirlerine beklentilerinden daha kaliteli hizmeti vermektedir. 

MİSYONUMUZ
TATİLEKSENİ.com misafirlerine rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm konaklama süresince beklentilerinin üstünde hizmet vererek 100% misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ
TATİLEKSENİ.com çalışanlarının %100 memnuniyetini sağlamayı hedef olarak belirlemiştir. Teknoloji ve pazarlama ekipleri, haftanın yedi günü çalışan çağrı merkezi, satış ofisleri ve tüm operasyonel birimleri ile "daha mutlu" bir çalışma ortamını oluşturmuş ve bunun sonucu olarak misafirlerine daha fazla hizmet götürmeyi ve misafirlerini daha fazla mutlu etmeyi amaç edinmiştir.

Whatsapp Hemen Ara