Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Selanik & Halkidiki & Thassos Adası Turu 2 Gece konaklamalı

SELANİK & KAVALA & HALKİDİKİ

THASSOS ADASI TURU

2 Gece Konaklamalı

İpsala, Kavala, Selanik, Halkidiki, Thassos

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
20, 27 Haziran • 04, 11, 18, 25 Temmuz • 01, 08, 15, 22, 29 Ağustos • 05, 12, 19 Eylül

Tur Fiyatları

Tur Programı

 • 1. Gün
  İstanbul - İpsala

  Siz konuklarımızı belirlenen yerlerden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ - Keşan - İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış. 

 • 2. Gün
  Kipi - Kavala - Selanik

  Türk (İpsala) ve Yunan (Kipi) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk. Kavala’ya varışımızın ardından vereceğimiz extra kahvaltı molasında siz değerli misafirlerimiz eşsiz Kavala kurabiyelerinin tadına bakabilirsiniz. Kahvaltı sonrası Kavala şehir turumuzda Kanuni Sultan Süleymanın yaptırmış olduğu Su Kemeri, Eski Şehir (Panagia) bölgesi, Aziz Nikola Kilisesi, İmaret, Kavalalı Mehmet Ali Paşa evi, Kavala limanı göreceğimiz yerler arasında. Kavala turumuzun ardından Selanik’e hareket. 2 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Aziz Dimitri Kilisesi, Helexpo International Fuar Alanı, Döner Kule, Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo meydanı, P. Konstantin Heykelleri,  Aristoteles meydanı, Elefterios Meydanları panoramik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz sonrasında otelimize yerleşme. Selanik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz  akşam ekstra olarak düzenlenecek olan taverna turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. Taverna Turu:  50 

 • 3. Gün
  Selanik - Halkidiki

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Selanik’te tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Halkidiki Yüzme Turu’na (Extra 20 €) katılabilirler. Halkidiki, Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Denizi, plajları, koyları, köyleri ve otelleri ile pek çok ülkeden turistin geldiği popüler bir bölgedir. Halkidiki’de gideceğimiz plajda yüzmek ve güneşlenmek için tüm gün serbest zaman veriyoruz. Rehberinizin belirleyeceği saatte yeniden Selanik’e dönüyoruz. Konaklama Selanik’te otelimizde.

   

 • 4. Gün
  Selanik - Kavala - Thassos Adası -İstanbul

  Sabah erken  kahvaltı  sonrası Thassos adasına seyahati Extra  Keramoti Limanına hareket ediyoruz.(Extra 25 Euro) Keramoti limanından bineceğimiz feribot  ile 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Anlaşmalı olduğumuz Beach Club’a transfer. Misafirlerimiz gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak  adayı keşfedebilirler. Saat de 17.00 de Thassos adasından Keramoti limanına hareket (Hareket saatimiz mevsime, feribot saatlerine ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) ve  İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Gidiş Dönüş Ulaşım.

*Alexandros 3*, vb. otellerde 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama.

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*
Yunan Tavernası 50 Euro 

Halkidiki Turu Beach Extra Turu  20 Euro

*Thassos Feribot Ve Transfer  Ücreti  kişi başı 25 Euro

*Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.

*5 Euro Şehir Otel Konaklama Vergisi Rehber Tarafından Araçta Toplanacaktır

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*Schengen vize ve hizmet bedeli 180 € dur.

*Yeşil Pasaporta vizesizdir

*Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

Ek Bilgiler

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ
(Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

İptal Şartları

Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 35 Euro’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 Euro’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir. 

Vize Bilgileri

Yorumlar


Whatsapp Hemen Ara